Євроінтеграційні закони обговорюватимуться у ВР в першу чергу — Рибалка

Сім законів, що стосуються європейської інтеграції України, будуть ухвалено Верховною Радою вже в перший сесійний тиждень. Таку думку висловив голова парламенту Володимир Рибак в неділю, 1 вересня, під час візиту в Макіївку, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

Я на перший тиждень поставив сім законів по євроінтеграції, - повідомив Рибалка. Він відмітив, що ми усі розуміємо, що потрібні європейські стандарти у всьому: в освіті, в охороні здоров'я, в культурі і так далі. Спікер Верховної Ради розповів, що після того, як український парламент розгляне ці законопроекти, народним депутатам залишиться ухвалити закон про прокуратуру, який ми повинні прийняти до листопада, і вирішити питання, пов'язані з виборчим законодавством.

Я думаю, що ми підходимо до того, що ми оголосимо вибори в семи проблемних округах, - відмітив голова парламенту. Він також нагадав, що народним депутатам також потрібно буде вирішити питання, пов'язані з судовою системою. Усі інші зобов'язання перед Європейським союзом ми виконуємо, - сказав Рибалка.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.