Янукович підписав скандальні законопроекти

Президент України Віктор Янукович підписав п'ять законів, які в четвер, 16 січня, були прийняті Верховною Радою, повідомляють сьогодні, 17 січня, українські ЗМІ.

Провладна більшість у Верховній Раді прийняла ряд законів без обговорення і без участі депутатів від опозиції, голосами членів фракцій Партії регіонів, КПУ, а також декількох позафракційних депутатів. Йдеться про поправки в закон Про судоустрій і статус суддів і процесуальні закони про додаткові заходи захисту безпеки громадян, про спрощення процедури зняття недоторканості з депутатів, про введення автоматичної фото - і відеофіксації порушень ПДД, про введення відповідальності за адміністративні правопорушення на футбольних матчах і про введення заочного кримінального виробництва до Кримінального процесуального кодексу.

Законопроект регіоналів Володимира Олийника і Вадима Колесниченко, окрім іншого, передбачає введення кримінальної відповідальності за наклеп, у тому числі за поширення подібних матеріалів через Інтернет і ЗМІ. Екстремістськими, згідно із законом, вважаються матеріали із закликами до насильницької зміни конституційного ладу і перешкоди діяльності органів влади і посадовців. Закон передбачає процедуру обмеження доступу до інтернет-ресурсів, що порушують законодавство, на основі експертного висновку.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.