Янукович підписав скандальні поправки до Податкового кодексу

Український президент Віктор Янукович підписав поправки до Податкового кодексу, які можуть позбавити Віталія Кличка, лідера партії УДАР, можливості взяти участь в прийдешніх виборах президента. Верховна Рада ухвалила відповідний законопроект 24 жовтня, спровокувавши тим самим скандал. Скандальним виявилося одне з положень, згідно з яким, людина, що має право на постійне проживання в іноземній державі, не вважається такою, що мешкає в Україні.

Представники фракції УДАР заявили, що ця поправка є провокацією проти лідера їх партії, якому надана посвідка на проживання в Німеччині і який, за інформацією ЗМІ, деякий час платив в Німеччині податки. Згідно із законом про вибори, для реєстрації кандидатом в президенти Кличка повинен впродовж десяти років, передуючих виборам, мешкати в Україні.

Автором прийнятих поправок є депутат від Батьківщини Ігор Бриченко. Пізніше депутат намагався відмежуватися від документу(Батьківщина є партнером Удару по опозиції), проте в ході судово-почеркознавської експертизи було встановлено, що підпис під листом зі змінами належить саме йому.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.