Янукович чекає від Азарова кандидатури міністрів для відставок

Президент України Віктор Янукович чекає від прем'єр-міністра Миколи Азарова пропозицій по відставках в Кабінеті міністрів. Про це він заявив в ході засідання Ради регіонів.

Микола Янович, ті чиновники, які не провели процедури, не погодили угоду(про асоціацію з ЄС) з товаровиробниками... Повинні понести відповідальність! Я чекаю від вас пропозицій, - заявив Янукович. На цьому ж засіданні Янукович признався, що він, як і інші жителі України, не знав усіх деталей угоди. Як і усі громадяни, я отримував з боку уряду аргументи про те, що у нас ведеться нормальний і ефективний діалог з країнами Митного союзу і Європейського Союзу. І, як і усі громадяни, я довіряв цим оцінкам і позиціям, - сказав український президент. Президент додав, що після зриву домовленостей йому довелося перейняти на себе основну масу докорів і критики.

Раніше прем'єр Азаров пояснив зрив підписання угоди з ЄС тим, що асоціація завдала б сильного збитку економіці України. У Києві пообіцяли, що документ буде підписаний пізніше, проте в Євросоюзі заявили про призупинення роботи з цього питання.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.