Яке взуття чоловікові носити з джинсами

Джинси є сучасним одягом для людей, які віддають перевагу казуальних стилю. Такі штани можна носити на вулиці, під час робочого дня, на рандеву, а також в клубі. Якщо ви будете експериментувати зі всілякими доповненнями, можна реалізувати відмінні комбінації одягу і виглядати неперевершено.

Чільна роль у цій комбінації віддається взуття, яка практично завжди є основним елементом вашого стилю. Наприклад, відмінним вибором буде покупка стильних снікерсів Jordan 13, які добре виглядають як з джинсами, так і з будь-якої спортивної одягом. Кросівки гарантують стовідсоткову свободу пересування і дарують максимальний комфорт, тому якщо вони поєднуються з вашими джинсами, можна сміливо зупинятися на них.

Оскільки джинси підходять практично для будь-якого випадку, починаючи від подорожей, закінчуючи роботою в офісі, носити їх варто з відповідним взуттям. Не секрет, що добре підібраний варіант взуття зможе акцентувати на вас увагу оточуючих. Якщо на вулиці прохолодно, можна носити джинси з високими черевиками, які мають високу підошву.Рекомендується вибирати штани не дуже короткі, адже вони повинні прикривати взуття, лягаючи на її перед. Особливо добре взимку зморяться світлі (але не білі) моделі черевик, не менше хороші моделі із замші, проте це не завжди раціонально в холоду, тому віддавайте перевагу моделям з натуральної шкіри.

У теплу пору року можна носити джинси з кедами, які відмінно підійдуть під час туристичних поїздок, виїздів «на шашлики». Якщо ви плануєте ходити в них на роботу, то тут ідеальним варіантом є лофтери. Якщо ви віддаєте перевагу штани класичної забарвлення, то зупиніть вибір на світлих лофтерах з натуральної шкіри. Ще джинси добре виглядають з Оксфорда, особливо якщо останні мають яскраву підошву. Втім, якщо ви думаєте що таке взуття надмірно помітна, зупиніться на сірому, синьому або коричневому кольорі.

Щоб заощадити і підібрати підходящий варіант взуття краще відвідати онлайн-магазин, наприклад, тут http://sneakers-store.ru/catalog/air-jordan-13-men можна знайти відмінні снікерси, які будуть добре виглядати з джинсами. Перш ніж вибирати перший-ліпший варіант взуття рекомендуємо уточнити розмір вашої стопи, а ще краще виміряти стопу.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.