Як вибрати водолазку?

Водолазка - це різновид класичного джемпера з приталеним силуетом і подовженим коміром-стійкою, який, як правило, один раз загортається. Такий предмет одягу незамінний для примхливого вітчизняного клімату. У них комфортно за любої погоди, вдома, на роботі або на вулиці.

Більш того, ці предмети гардероба є універсальними, і підходять як для хлопчиків, так і для дівчаток. Якісні чорні бавовняні водолазки для дівчаток і хлопчиків оптом пропонуються фабрикою «Дельфін». Ознайомитися з пропозицією і купити водолазки оптом ви зможете на офіційному сайті фабрики: sportprize.ru/catalog/vodolazki.html.

Колір. У минулому столітті текстильна промисловість зробила крок далеко вперед, і сьогодні ні для кого не новина побачити речі в самих різних кольорах. Водолазки не стали винятком. Сині, блакитні, білі та кремові, коричневі і чорні - можна продовжувати список кольорів і відтінків, мабуть, до нескінченності. Універсальними залишаються чорні водолазки.По-перше, вони не повнять фігуру, що дуже важливо при полегшує силуеті. По-друге, вони практичні. На світлих і навіть коричневих водолазках завжди залишаються сліди - плями, розводи, чорнило ручок і ін. Чорна тканина, в свою чергу, не залишає нічого подібного, зберігаючи первозданний зовнішній вигляд. По-третє, чорний колір універсальний. Чорну водолазку можуть носити і дівчатка і хлопчики, і в школу, і на свято.

Модель. Водолазки відрізняються між собою кроєм. Одні виконані в злегка вільному фасон, у інших - комір короткий, що не загортається, і так далі. В каталозі фабрики «Дельфін» (посилання вище) представлені класичні водолазки з приталеним кроєм, з високим коміром-стійкою, з прикриває поперек низом і рукавами оптимальної довжини. Завдяки цьому дитина відчуває повну свободу дій (йому не заважають вільні «боки»), при цьому його горло повністю захищене від негоди. До того ж, такі водолазки найзручніше поєднувати з іншими предметами гардеробу.

Тканина. Ось ми і дісталися до головного критерію вибору будь-якої предмета гардероба. В даний час можна знайти водолазки і вовняні, і шовкові, і лляні, і навіть конопляні, не кажучи вже про велику кількість синтетичних матеріалів. Варто зазначити, що для водолазок, як, втім, і будь-який інший одягу, особливо для дітей, немає нічого кращого трикотажної тканини, яка складається більш ніж на 80% з натуральних матеріалів і до 20% з еластичних штучних / синтетичних. Саме такі практичні, зручні, надійні водолазки і представлені в каталозі фабрики «Дельфін».

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.