Як підібрати правильні шкарпетки для бігу

Як підібрати правильні шкарпетки для бігуКожен спортсмен знає, наскільки важливо правильно підібрати екіпірування. Цьому ж правилу намагаються слідувати і багато любителів, тому вони теж завжди прагнуть вибрати, наприклад, зручне взуття для заняття певними видами спорту. Але тільки професіонали знають, що важливо також вміти вибирати таку «дрібницю», як шкарпетки. Як вибрати ми розповімо вам нижче, а купляти спортивні шкарпетки бажано тільки тут: https://www.kolgot.net/noski-sport. Але недостатньо просто взяти і купити дорогу брендову модель з натурального матеріалу, потрібно знати ще багато нюансів.

Як підібрати правильні шкарпетки для бігу

Припустимо, ви займаєтеся бігом. У цьому випадку до шкарпеток пред'являються певні вимоги, адже нікому не хочеться, щоб шкіра почала стиратися або буквально відшаровуватися. І підбирати цей елемент одягу потрібно, орієнтуючись на сезон, вологість, а також ряд інших важливих нюансів.

Вимоги

Перше, що повинні виконувати хороші шкарпетки — ефективно відводити вологу від стоп. Під час бігу саме на них припадає навантаження, що підвищує потовиділення і волога ставє для бігуна ворогом No1. Стопа повинна залишатися сухою, а самі шкарпетки зобов'язані просихати за лічені хвилини, навіть якщо всередину потрапить вода. Для цього, до речі, взуття теж повинне вміти відводити воду від стоп. Так що, краще вибирати синтетичні мембранні матеріали, ніж будь-які природні, які вбирають вологу.

Шви

Тепер кілька слів про шви. В ідеалі їх взагалі не повинно бути, адже будь-який шов під час бігу викличе роздратування, після почне натирати стопу або пальці. Це загрожує появою мозолів, водянок, а якщо продовжити біг, то й до травм недалеко. До того ж носок зобов'язаний щільно облягати ногу і не збиратися складками.

Терморегуляція

З терморегуляцією все і так зрозуміло. Ногам не повинно бути жарко, так що влітку слід вибирати найбільш тонкі моделі з вентиляцією. А ось у холодну пору можна взяти і більш щільні, теплі (але лише в тому випадку, якщо ваші ноги схильні мерзнути).

Фіксація зв'язок

Ну і останнє — фіксація зв'язок. Шкарпетки зобов'язані мати спеціальний крій для правильної підтримки зв'язок гомілкостопа. Це охороняє їх від мікротравм і, в результаті, сам спортсмен буде захищений від випадкового травматизму. Проте все одно доведеться користуватися спеціальними ортопедичними виробами. Особливі шкарпетки лише знижують ризик травматизму, але не оберігають від нього на 100%.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.