Як отримати кредит побільше?

Перш ніж йти в банк за кредитом необхідно заповнити заявку, яку банк розгляне і винесе попереднє рішення про кредитування. У заявці потенційному позичальникові пропонується вказати необхідну суму. Часто буває, що клієнт, отримавши схвалення і запрошення в банк для підписання кредитного договору, дізнається, що йому схвалили незапрошенной їм суму, а в два рази меншу. Виникає питання, як вчинити в такій ситуації: погодитися і взяти те, що дають, або ж посперечатися і постаратися умовити банк видати більше? Які існують способи збільшити суму кредиту - про це і піде мова в даній статті. Хто не хоче читати беріть кретит тут: Global Credit .

Для початку слід зазначити, що кожен банк, видаючи кредит, бажає отримати власні кошти разом з відсотками після закінчення терміну кредитування. Для цього йому необхідно переконатися в кредитоспроможності позичальника. Крім того у кожного банку, що здійснює кредитування населення, є важливі завдання, однією з яких є мінімізація збитків і максимізація прибутку. Тому що видаються позики повинні повертатися точно в термін разом з належними відсотками. Для того, щоб знайти таких клієнтів, банки тут на найрізноманітніші хитрощі, наприклад, дзвінок зі схваленням кредиту, але без вказівки схваленої суми.

Як отримати кредит побільше?

При отриманні радісної новини клієнти біжать збирати документи. Про те, що схвалена зовсім не та сума, яку вони просили, клієнти дізнаються, як правило, лише при візиті в банк. Зібрані документи допомагають банку зібрати про потенційного клієнта ще більше інформації, перевірити його платоспроможність, а погоджуватися на пропоновану суму чи ні - справа тільки потенційного позичальника. До того ж, існує практика подачі заявок на кредит відразу в кілька банківських установ. Після того, як будуть отримані всі схвалення, можна буде розглядати найвигідніший варіант

Слід розрізняти оформлення кредиту і схвалення заявки на кредит. Справа в тому, що схвалення абсолютно ні до чого не зобов'язує банківська установа, як, власне кажучи, і самого позичальника. Таким чином, банк лише дає зрозуміти своєму майбутньому клієнтові, що попередня перевірка пройдена, можна розглядати подальші документи і виносити остаточне рішення. Тому при подачі заявок в кілька кредитних установ і отриманні схвалень потенційний позичальник має право вибрати ту пропозицію, яка йому здається найбільш вигідним.

Але питання, чому при заявці на певну суму банки іноді готові запропонувати лише половину, залишається відкритим? Насправді пояснити таку поведінку досить легко. Адже банк перед тим, як видати кошти в борг, ретельно перевіряє потенційного клієнта, проводить аналіз його кредитоспроможності, і якщо за підсумками перевірки виявляється, що дохід клієнта не здатний обслуговувати запитану суму, кредит все одно схвалюють, але на меншу суму. Справа в тому, що на оплату кредиту в місяць йде не більше 50% від доходу. Тому, навіть якщо позичальник думає, що, отримуючи 30 тисяч рублів, він легко проживе на 10 тисяч, а 66% може віддавати банку, йому все одно відмовлять в необхідній сумі. Крім того, часто банки відмовляють в необхідній сумі через незадоволеність джерелом доходу.

Але ж якщо ми просимо у банку певну суму, значить, ми потребуємо саме в ній, чи не так? Як же в такому випадку вчинити? Чи є спосіб змусити банк дати ту суму, яка потрібна? Як кажуть кредитні фахівці, банк можна вмовити дати необхідну суму, проте рішення банку буде залежати від декількох обставин.

Звичайно, всі знають, що сьогодні отримувати «білу», офіційну заробітну плату в Росії пощастило далеко не кожному. Багато громадян вважають за краще працювати на підприємства, де виплачується сіра зарплата. В такому випадку необхідно довести банку, що насправді ваш дохід вище, ніж вказується в довідці 2НДФЛ. Звичайно, багато роботодавців воліють дану інформацію не афішувати, однак вільна форма довідки або довідка за формою банку цілком підходять найчастіше влаштовують і роботодавця, і банк. Також багато громадян працюють на основній роботі, а у вільний час підробляють, наприклад, за договором, який і послужить доказом додаткового заробітку. Але не тільки від роботодавця залежить, буде вам виданий кредит за довідкою за формою банку чи ні. Незважаючи на те, що більшість банківських установ в даний час вважають за краще працювати з такими клієнтами, ніж відпускати їх інші установи, знаходяться також і ті банки, які беруть до уваги виключно офіційний, «білий» дохід.

Щоб банк був більш розташований видати запитувану суму, можна запропонувати йому що-небудь в якості застави. В даному випадку добре підійде нерухомість, автомобіль, земля, цінні папери та акції. Якщо у вас є якийсь додатковий дохід, наприклад, оренда від житла, відсотки від вкладу - цей дохід банк також враховує і може розглянути велику суму, можливу в кредит. Не забудьте, що все своє майно необхідно підтверджувати документально.

Непоганим варіантом буде надати банку поручителя, який володіє достатнім для погашення запитуваної суми доходом. Поручитель в даному випадку буде також ретельно перевірений банком, так як саме він буде розплачуватися за кредитом позичальника в разі неможливості виплатити борг самим боржником. Крім того, можна привести співпозичальника, доходи якого також будуть враховуватися банком при розрахунку максимально можливої ​​суми.

Для того, щоб не опинитися в ситуації, коли вигідна покупка упущена, а час втрачено, фахівці радять заздалегідь продумати всі моменти, які стосуються отримання кредиту. Для початку необхідно провести моніторинг банків і кредитних продуктів. Поцікавтеся в банківських установах (на сайті або в офісі) про вимоги, які пред'являються до потенційного позичальника. Не зайвим було б заздалегідь підрахувати, скільки ви отримуєте в місяць, скільки коштів іде на обов'язкові витрати, і скільки ви готові платити за кредит. В даний час багато банківських установ розміщують на своїх інтернет-сторінках кредитний калькулятор, який допоможе всім бажаючим розрахувати можливу суму для оформлення в кредит, щомісячний платіж. Зверніть увагу, що сума є попередньою, так як тут не враховуються комісії.

У висновку хотілося б порадити всім потенційним позичальникам тверезо оцінювати свої сили і фінансові можливості. Пам'ятайте, від того, наскільки правильно ви підійдете до планування своїх витрат і суми кредиту залежать реальні можливості з цим кредитом розплатитися швидко і безболісно, ​​не потрапляючи в боргову яму і не допускаючи прострочень.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.