Як накрутити лайки инстаграм

Основою розкрутки в соціальній мережі Instagram є залучення аудиторії передплатників, які формують охоплення за переглядами. Але, щоб утримувати користувачів в передплатників, необхідно створювати (по крайней мере, на перших порах) ілюзію, що вже є віддана аудиторія, яка проставляє лайки під фотографіями. Професійна накрутка - лайки инстаграм.  Про те, навіщо і як накручувати лайки під вашими фотознімками ми і поговоримо в цій статті.
Накрутка лайків в Інстаграм - навіщо це потрібно?

Як накрутити лайки инстаграм
Існує дві причини, за якими варто займатися накруткою лайків в соціальній мережі Інстаграм:
Змушувати людей шукати цікаве там, де вони відразу цього не помітили. Суть людини в тому, що він рухається за масами, так простіше жити. Так ось, створюючи «ілюзію», що багатьом вже подобається опублікований вами знімок, ви змушуєте і інших людей шукати щось цікаве в ньому.
Створювати позитивний образ про товар. Коли ви публікуєте на своїй сторінці фотографії товарів, велика кількість лайків під ними «говорить», що цей товар вже кимось придбаний і людина опинилася задоволений покупкою.
Лайки в соціальних мережах давно вже стали мірилом популярності та успішності. Чим більше лайків ти зібрав під своїм фото або повідомленням, тим популярнішими вони.

Розкрутка сторінки з Instagram ділиться на два етапи:

Накрутка живих передплатників.
Накрутка лайків під фотографіями.
Існує дві причини, за якими накручують лайки в соціальній мережі Інстаграм:
Створення ілюзії популярності знімка. Чим більше лайків під знімком, тим ретельніше людський мозок шукає в фотознімку щось цікаве.
Створення видимості задоволеності товаром. Якщо під фотографією товару є багато лайків, люди сприймають це як позитивний відгук від тих, хто його вже придбав.
Не важливо, яку з цілей вище переслідуєте ви. Способи для їх досягнення однакові.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.