Художник і колишній директор Будинку культури Ілля Фарбер вийшов на свободу

Відомий художник і колишній директор Будинку культури Ілля Фарбер вийшов на свободу з в'язниці. До режимної установи його прийшли зустрічати син Петро і мати Олена Миколаївна. У інтерв'ю мати засудженого розповіла, як вона зустріла сина.

- Принесла улюблений морс і салат. Рідину не можна було передавати у в'язницю, - говорить Олена Миколаївна. - домагатимемося повного виправдання, щоб на нім не було судимості. Його підставили, і він не винен.

Напередодні Нового року суд задовольнив прохання Іллі Фарбера про умовно-дострокове звільнення. Фарбер заявив, що після звільнення, можливо, займеться правозахисною діяльністю. За його словами, він збирається допомагати засудженим і тим, хто їх охороняє.

У серпні 2012 року Тверський суд засудив художника до восьми років колонії строгого режиму і штрафу в три мільйони рублів. Фарбер не визнав своєї провини і пізніше частково оспорив вирок і термін покарання.

Художник Ілля Фарбер приїхав в Тверську область з Москви. У регіоні він став директором сільського Будинку культури. За даними слідства, влітку 2011 року під час ремонту будівлі Фарбер отримав хабар від підрядника. Спочатку підприємець нібито заплатив учителеві 300 тисяч рублів за право продовжити ремонтні роботи, а через місяць - ще близько 150 тисяч за підписання акту про виконання робіт.

Як стверджують слідчі, ремонт будівельники так і не закінчили. Збиток оцінили майже в мільйон рублів. Відкат коштував сільському учителеві восьми років колонії і трьох мільйонів штрафу.

Судовий розгляд отримав розголос. Прибічники Фарбера влаштовували пікети у будівлі суду і наполягали на його невинності. Резонансною справою зайнявся Верховний суд. У результаті він відмінив вирок і призначив повторний розгляд. Приблизно через рік - новий вирок, цього разу вирок на рік менший. Ще через півроку від частини претензій відмовився сам обвинувач, і обласний суд понизив термін покарання до трьох років.

Весь цей час Фарбера підтримувала його сім'я. Син Петро влаштував в столиці акцію протесту. Майже 12 годин він просидів в залізній клітині на оглядовому майданчику Воробьевих гір. На імпровізованій в'язниці він написав 800 днів - саме такий термін його батько перебував в ув'язненні по неправдивому, як вважає син, звинуваченню.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.