Вимірювання забруднення повітря

Відомо, що повітря забруднюється шкідливими речовинами, токсичними газами, парами і пилом. Все це згубно позначається на людському здоров'ї: з часом починають народжуватися все більше дітей з різними патологіями, а люди швидко старіють і хворіють невиліковними хворобами. В Україні ця проблема особливо гостро стоїть у Запоріжжі. Про вирішення цієї проблеми, яке запропонували місцеві чиновники Ви можете подивитися за посиланням: измерение загрязнения воздуха.

Сучасні технології передбачають розробку системи заходів по боротьбі з викидами в атмосферу шкідливих промислових і автотранспортних газів. Для того, щоб виміряти забруднення повітря, а саме визначити рівень шкідливих речовин в атмосфері необхідно провести ряд досліджень в спеціалізованих лабораторіях.

измерение загрязнения воздуха

Види забруднень атмосфери

Пил

Даний вид забруднення практично не представляє сильної загрози здоров'ю людини, проте здатний завдавати тимчасовий дискомфорт при диханні. Пил надає дискомфорт, перебуваючи в підвішеному стані. Для визначення концентрації пилу в атмосфері застосовують кониметричний метод.

Випаровування

Випаровування токсичних компонентів утворюються внаслідок роботи промислових підприємств. Згущеність пари визначається за допомогою спеціальних приладів, якими здійснюється вимірювання забруднення повітря.

Гази

Концентрація газів в атмосфері визначається аспіраційним методом, шляхом забору проб повітря з подальшим його дослідженням. Також згущеність шкідливих для здоров'я людини газів визначають вакуумним і бутильним методом. Всі відібрані проби направляються в хімічну лабораторію, де здійснюється відповідний аналіз (проводяться вимірювання забруднення повітря).

Суть проведення відповідного аналізу у визначенні ступеня забруднення атмосфери шкідливими речовинами, з подальшою розробкою заходів по зменшенню утворення парів, газів і інших факторів, що згубно впливають на здоров'я людей!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.