Виїзна реєстрація шлюбу

Виїзна реєстрація шлюбу стала дуже популярним явищем. Кажуть, що причина тому - сльозливі голлівудські мелодрами, надивившись яких, наші дівчата хочуть "все, як у них": і щоб букет летів до незаміжніх подруг, і щоб туфельку ніхто не крав, і щоб виїзна реєстрація Єкатеринбург проходила саме там, де, власне, і влаштовується свято з приводу весілля. Так, що стосується весіль, ми дуже багато що запозичили у Заходу. Багатьом росіянам наші традиції викупу, викрадення нареченої і надкусиванія короваю вже здаються моветоном і вчорашнім, і в тому числі позавчорашнім днем.
Можна довго розмірковувати про те, як важливо зберігати власні традиції. І про те, що чуже завжди виглядає привабливо. Але що стосується виїзної реєстрації, то необхідність в ній - це не завжди данина моді і наслідування Заходу. Часом дійсно набагато зручніше проводити церемонію одруження там, де проходить весілля.
Якщо, наприклад, весілля проводиться за містом, набагато простіше буде зібрати гостей безпосередньо в місці проведення святкового банкету, а не в РАГСі. Дуже часто реєстрація шлюбу проходить рано вранці, і після неї залишається дуже багато часу до банкету. Куди подітися гостям, що побажали присутнім на церемонії? Нудитися в автобусі, наступним за кортежем? Протягом декількох годин кататися по місту і приїхати на весілля змученими і виснаженими? Або все ж відправлятися додому, а потім знову збиратися і їхати на весільний бенкет?
А якщо весілля тематична? Уявіть: стоять наречений і наречена в незвичайних костюмах перед суворою і такий офіційної робітницею РАГСу, вимовляє серйозні і зовсім не підходять нагоди слова, і відчувають себе щонайменше безглуздо. І зовсім інша справа, коли молодих на морський весіллі одружує адмірал, а на весіллі по темі "Три мушкетери" - кардинал. Звичайно, це буде переодягнений тамада ведучий, але зате все пройде красиво, стильно, та й текст буде підготовлений індивідуальний. "Реєстратор шлюбу" виголосить слова, що ідеально підходять тематиці весілля і звернені до конкретних молодятам.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.