Вибираємо дизель генератор для міні пекарні

Як правильно вибрати дизельний генератор для міні-пекарні
Сучасні виробничі комплекси потребують безперебійного енергопостачання. Власники міні-пекарень зацікавлені в тому, щоб їх підприємство постійно забезпечувалося електроенергією, від якої залежить не лише сам технологічний процес, але і стан і ефективність автоматизованих систем контролю, відеоспостереження, пожежної сигналізації. Забезпечення роботи міні-пекарні у разі збоїв в електроживленні або при низькій якості основного електропостачання є основною умовою успішної роботи підприємства.

Фахівці з енергоефективності називають одним з найбільш вигідних варіантів придбання дизельного генератора. В якості аргументів на користь цієї установки вони приводять незалежність від централізованого енергозабезпечення, управління витратами на спожиту енергію в умовах постійного зростання енерготарифів, широкий асортимент автономних електростанцій різної проектної потужності, вартості і призначення.
Ще до придбання дизельного генератора слід точно визначитися з низкою запитань : дизельна електростанція буде основним або резервним джерелом енергії; установка буде розміщена в приміщенні або на відкритому просторі; буде вона встановлена стаціонарно або має бути мобільною. Після того, як ці питання вирішені, можна переходити до наступного етапу вибору : технічним характеристикам.

Головною характеристикою дизельного генератора є максимальна сумарна потужність усього електроустаткування, яке планується підключити до автономного електропостачання. В деяких випадках, наприклад, якщо устаткування багато, але використовується воно не одночасно, доцільніше встановити декілька генераторів меншої потужності, ніж один потужний. Режим роботи, в якому дизельна електростанція буде максимально ефективною, допоможуть скласти фахівці з енергетики.

Другий показник, який слід врахувати, - рід струму, який вироблятиме дизельний генератор. Це можуть бути однофазні установки з напругою в 220В, які використовуються на невеликих підприємствах, або трифазні двигуни потужністю 380В, частіше використовувані на середніх і великих підприємствах. При необхідності трифазні двигуни можна підключати в однофазну мережу 220В, використовуючи фазозсувний конденсатор.
Наступний важливий чинник - місткість паливного бака і економічність генератора, які дадуть можливість правильно розраховувати час заправки генератора.

Деякі виробники звертають увагу і на менш значні чинники. Наприклад, генератори pramac мають яскравий привабливий дизайн і добре зарекомендували себе в складних умовах експлуатації, а електростанції gesan представлені в різних цінових категоріях і технічних модифікаціях.

У будь-якому випадку, фахівці рекомендують вибирати фірму-виробника дизельного генератора на підставі думок декількох споживачів і тільки у офіційних представників, оскільки це допоможе уникнути в майбутньому проблем з сервісним обслуговуванням і запасними частинами для дизельної електростанції.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.