Володимир Путін виразив співчуття у зв’язку із смертю Ариеля Шарона

Володимир Путін направив главі ізраїльського уряду телеграму. Президент Росії високо оцінив особисті якості Ариеля Шарона і його діяльність по захисту інтересів Ізраїлю.

Приєднався до співчуть і глава Франції Франсуа Олланд. Він назвав Шарона однієї з головних фігур в історії країни. Тужить у зв'язку з кончиною екс-прем'єра генеральний секретар ООН Пан Ги Мун.

Нагадаємо, 11 січня в ізраїльській клініці Шиба після тривалої хвороби у віці 85 років помер екс-прем'єр Ізраїлю Ариель Шарон.

- Ми із скорботою повідомляємо, що колишній прем'єр-міністр Ізраїлю Ариель Шарон помер. За весь час лікування у нього спостерігалися лише мінімальні проблиски свідомості, - сказав директор реабілітаційного центру лікарні Шиба Шломо Ной. - В його стані були як поліпшення, так і погіршення. Він переніс багато медичних ускладнень. За останній тиждень він здивував усіх своєю боротьбою за життя. Він помер у спокої, поряд з ними була його сім'я.

Повідомляється, що офіс прем'єр-міністра влаштує державну церемонію прощання з Шарон. Після цього він буде похоронений у своїй резиденції в пустелі Негев поряд з дружиною. Вона померла в 2000 році.

Впродовж 8 років Ариель Шарон знаходиться в комі після великого інсульту. Його стан різко погіршав 1 січня нового року. У екс-прем'єра почалася гостра ниркова недостатність, що згодом привело до системної відмови органів. Сім'я Шарон прийняли рішення відмовитися від медичних процедур для продовження життя пацієнта.

- Мій батько пішов з цього світу, коли сам це вирішив. Ми вдячні персоналу госпіталю Шиба за все, що вони зробили для нього усі ці роки, - сказав син Ариеля Шарона Гилад.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.