Володимир Путін привітав президента України з Днем незалежності

Президент Росії Володимир Путін привітав президента України Віктора Януковича з національним святом України - Днем незалежності, повідомляє прес-служба Кремля.

У вітальній телеграмі глава російської держави високо оцінив усебічний характер російсько-українських зв'язків, а також відмітив, що його недавні зустрічі з президентом України в Києві і Севастополі, спільне святкування 1025-річчя Хрещення Русі, а також Дня Військово-морського флоту Росії і Дня флоту України знову підтвердили непорушність вікових традицій дружби і добросусідства. Відзначається, що Володимир Путін виразив готовність в майбутньому нарощувати російсько-українську співпрацю, яка буде вигідною для обох країн.

Нагадаємо, 16 липня 1990 року Верховна рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України і постанову Про День проголошення незалежності України. Через рік жителі України уперше відмітили це свято. Згодом дата була змінена, оскільки 24 серпня 1991 року Верховна рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.