Влада США пригрозила режиму Януковича санкціями

США зажадали від уряду України вивести спецназ і внутрішні війська з Києва і відмінити антидемократичні закони, пригрозивши ввести проти країни санкції.

За словами офіційного представника Ради національної безпеки США при Білому домі Кейтлин Хейден, загострення обстановки в країні - цей прямий наслідок того, що держава відмовляється визнавати законні претензії свого народу і криміналізує мирні протести. Ми закликаємо уряд України зробити кроки, які забезпечать шлях до кращого майбутнього для України, у тому числі відмінити антидемократичне законодавство, підписане в останні дні, вивести спецназ з центру Києва і почати діалог з політичною опозицією, - сказала представник Білого дому. На думку політика, український протестний рух відрізняється духом ненасильства, і уряд США підтримує заклик опозиційних політичних лідерів відновити цей принцип. Якщо ж уряд продовжить нацьковувати міліцію на протестуючих, Сполучені Штати розглянуть питання про застосування санкцій.

Чергове народне віче в Києві 19 січня переросло в масштабні зіткнення протестуючих з міліцією, які тривають досі. По заявах активістів, постраждали декілька сотень прибічників Майдану. У МВС повідомляють про 70 поранених силовиках, 40 з яких доставлені в лікарні.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.