Види човнів ПВХ і їх головні особливості

Сучасні човни, виконані з полівінілхлориду, по праву можуть називатися найбільш затребуваними. І це не просто так. Такі надувні човни для риболовлі мають масу прекрасних властивостей. До основним властивостями таких виробів можна віднести підвищену міцність, стійкість до механічних пошкоджень, підвищену еластичність.

Необхідно нагадати і про прекрасну опірності човни з полівінілхлориду, до агресивного середовища. Така човен не стане мучити свого власника постійної просушкой після кожного запливу. Також ці ложки не потребують регулярного ремонту і звичайно не боятися води і вологи. Рекомендуємо перейти на сайт, на якому представлений великий вибір аксесуарів для ПВХ човнів за доступними цінами.

Дуже важливо знати, що в разі пошкодження, тканина не рветься. Вона піддається ремонту. Все що потрібно зробити, це просто закрити пошкоджену ділянку, використовуючи спеціальний ремонтний набір, який власне продається в будь-якому спеціалізованому магазині. Після цього можна продовжити користування.

Так як такий човен стала досить популярною, не дивно, що з'явилося кілька різновидів. Поки основних видів різниться тільки два:
гребні;
гребно-моторні.

Гребні човни продаються в комплекті з веслами, хоча, більша частина моделей дає можливість при бажанні встановити мотор невеликої потужності.

Гребно-моторні - це човни оснащені мотором з певними відповідними технічними характеристиками і властивостями. Але такі човни завжди додатково оснащуються веслами. Потужність мотора встановленого на такому човні ПВХ може бути різною від 2,5-60 к.с. Тепер головне визначитися з тим, що саме потрібно від подібного виду човна і зробити свій вибір.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.