Вибираємо міжкімнатні та вхідні двері

Важливо в процесі ремонту підібрати не тільки красиві міжкімнатні та вхідні двері, але і якісні. Правильний вибір двері завжди починається з визначення, які двері необхідно придбати: вхідні або міжкімнатні. Перед походом в магазин треба точно виміряти дверний отвір або отвори, в які будуть встановлюватися нові двері. Меншу коробку в більший дверний проріз трохи потрудившись встановити можна, а ось навпаки - складно. До зняття розмірів треба підходити розуміючи це.З готовими розмірами можна йти в магазин. Спочатку розберемо як правильно вибрати вхідні. Подивитися асортимент можна на сайті.

Вхідні, вибираємо.

Вхідні двері повинні бути не тільки красива, але і захищати квартиру від непроханих гостей. Тому, краще зупинитися на сталевий, відомого виробника, з товщиною металу на полотні не менше 1 мм. Кілька дрібниць, які допоможуть визначитися з конкретною моделлю в багатому асортименті:

- Захисні властивості і багато в чому її ціна залежать від товщини металу, з якого зроблено полотно. Якщо на полотно використовували метал товщиною десяті частки міліметра, то замки на такий «бідоласі» - просто елемент декору.

- На дверях повинна бути передбачена установка 2-3 замків. Оптимальний варіант, якщо буде можливість вибрати замки самостійно.

- Розмір коробки повинен бути трохи менше розміру отвору, але не більше 10 сантиметрів для ширини або довжини.

- Важливим властивістю вхідних дверей є звукоізоляція. При виборі це краще врахувати, щоб всі розмови в під'їзді були чутні в квартирі.

І останнє. Краще купувати «товар» разом з послугами з монтажу. Якщо з міжкімнатних можна впоратися самостійно, то установку важкої (до 250 кг) вхідних дверей краще довірити професіоналам.

Міжкімнатні двері. Вибираємо.

Буває два типи міжкімнатних дверей:

- Комбіновані, оброблені шпоном.

- Дерев'яні.

Від типу двері буде залежати ціна і зовнішній вигляд. Комбіновані двері - дешевший варіант, який має ряд позитивних якостей:

- Мало чутливості до вологості в приміщенні,

- Не дають усадку,

- Більш легкі.

Дерев'яні більш чутливі до перепадів вологості, дають усадку, але виглядають більш представницький. Правда і коштують дорожче.

Коли вибирають міжкімнатні двері можна встановити:

- Розсувні,

- Орні,

- Складається.

Обов'язково звернути увагу на фурнітуру. Вона повинні бути виготовлена з твердих металів і бути якісною. Неякісна фурнітура зіпсує будь-яку, навіть дуже красиві двері. При покупці в квартиру декількох міжкімнатних дверей бажано брати вироби одного виробника. Це допоможе об'єднати всі приміщення квартири в єдине ціле, створити продуманий образ.

Джерело сайт doors-market.by

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.