Вечірнє засідання Ради відкрилося колотнечею і закрилося через декілька хвилин

В четвер, 6 червня, спікер Верховної Ради України Володимир Рибак спробував провести вечірнє засідання парламенту з гостьової ложі, оскільки його робоче місце заблоковане опозиціонерами.

Опозиція заблокувала парламентську трибуну у зв'язку з відмовою президента країни Віктора Януковича виступити особисто в парламенті з щорічним посланням, текст якого у письмовій формі був розданий парламентарям. Голова Ради відкрив вечірнє засідання парламенту, в сесійному залі зареєструвався 341 народний депутат. Спікер приступив до питання про призначення суддів. Після цього в сесійному залі парламенту практично відразу ж виникли колотнечі між депутатами від Партії регіонів і опозицією. Зокрема, депутати Анатолій Близнюк, Микола Мартиненко, Арсеній Яценюк і інші штовхали один одного фактично в самому центрі залу.

У один з моментів депутат від фракції Свобода Ірина Фарион шпурнула книгу послань президента України Віктора Януковича, яка була роздана парламенту для ознайомлення, над головами депутатів, що юрбляться, у бік гостьової ложі і спікера. Пізніше опозиція змусила Рибалку закрити засідання.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.