Компанія «Днеправіа» припинила літати і продавати квитки

ИА «Міст-Дніпро» реалізує проект «Дніпропетровщина очима України». На підставі моніторингу всеукраїнських ЗМІ з 14 по 20 січня був складений рейтинг подій тижня, пов'язаних з Дніпропетровською областю, про яких найбільше писали українські ЗМІ.
Топ-новиною стало повідомлення про те, що національна авіакомпанія «Днеправиа» припинила виконання авіарейсів, а також продаж квитків на авіарейси, у тому числі через свій сайт. В той же час стало відомо, що в Дніпропетровську заснована нова авіакомпанія під назвою «Авиаднепр», яка була зареєстрована 20 грудня 2012 року.
Другою за популярністю стала новина про те, що в Дніпропетровську з'явиться пам'ятник Котові Василю. Очікується, що вже влітку в Дніпропетровську з'явиться бронзовий пам'ятник легендарного Кота Василя, який є персонажем твору письменника Олексія Крилова. Дніпропетровський скульптор Антон Мельников повідомив, що пам'ятник може з'явитися вже в серпні, адже для виготовлення скульптури йому потрібні вісім місяців роботи.
Символічна «бронза» у новини про те, що Господарським судом Дніпропетровської області винесена Постанова про збудження провадження у справі про банкрутство ПАО «Днепрогаз»(справа № 904/384/13-г;), про що Суспільству стало відомо 16 січня 2013 року.
На четвертому місці знаходиться повідомлення про те, що за ініціативою голови обласної ради Євгенія Удода в Дніпропетровську з'явиться Парк ракет. З середини минулого століття Дніпропетровська область сприймається у світі як ракетно-космічна столиця України. За 70 років КБ «Південне» і «південмаш» в тісній співпраці з іншими підприємствами галузі розробили і впровадили у виробництво чотири покоління міжконтинентальних балістичних ракет і 72 типи космічних апаратів. Запустили на орбіту більше 400 супутників власного виробництва. Голова Дніпропетровської облради виступив з ініціативою заснувати в Дніпропетровську постійну експозицію експонатів космічного музею Дніпропетровського національного університету О. Гончаря.
Відкрився магазин де ціну встановлює покупець

У Донецьку відкрився абсолютно незвичайний магазин, де покупці самі встановлюють ціни і придбавають все, що їм захочеться.
Перший у своєму роді магазин, який допомагає онкохворим дітям не за зарплату а за ідею. В даний момент в магазині працюють волонтери працюючі по декілька годин в день, потім їх змінюють інші добровольці.
У магазин приймають усі, але абсолютно безкоштовно. Сюди приносять все, що люди побажають: речі, побутову техніку, іграшки і інші товари що цікавлять покупців. Покупці самі визначають ціну цього товару і розуміють, що ці засоби підуть на лікування онкохворих дітей.
Цей проект має бути успішним в допомозі діток, оскільки таких проектів більше в країні немає.
У такому магазині можна придбати меблі, взуття, біжутерію і багато що інше, що люди принесуть волонтерський магазин.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.