Українська влада готує провокації проти Майдану, заявляє штаб національного опору

У українській опозиції заявили, що влада готує нові провокації проти Євромайдану. У Батьківщині попереджають - провокації будуть технічними, і спрямовані вони на підривання роботи Штабу національного опору.

Відзначається, що в адміністративних будівлях, в яких знаходяться мітингуючі, почали відключати опалювання, зокрема, батареї у Будинку профспілок і Київської адміністрації стали холодними. Стверджується, що влада має намір заблокувати підвезення до Майдану Незалежности їжі, води, дрів і палива, а також вивезення сміття. У Батьківщині у зв'язку з цим зажадали від влади припинити провокації, нагадавши, що подібні дії створюють небезпеку для життя і здоров'я громадян, мирним шляхом тих, що відстоюють на Майдані свої права, і підпадають під кримінальну відповідальність. В той же час рядові евромайдановці повідомляють, що батареї в адміністративних будівлях гарячі, і опалювання ніхто не відключав. Крім того, здійснюється підвезення дрів, води і продуктів.

Масові мітинги на Україні тривають з кінця листопада, коли влада країни практично напередодні саміту Східного партнерства у Вільнюсі вирішили призупинити підготовку Угоди про євроінтеграцію.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.