Українська армія не дозволяє відновити подання питної води в Донецьк

Води в Донецьку залишилося всього на два дні. Місто на межі гуманітарної катастрофи, система водопостачання розгромлена, українські силовики не дають його відновити, по ремонтних бригадах відкривають вогонь. Загиблі серед ремонтників, повідомляє в неділю сайт О. Царева.

Напередодні прем'єр Донецької народної республіки Олександр Бородай заявив, що, регіон знаходиться на межі гуманітарної катастрофи, оскільки насосні станції, від яких живляться міста, зруйновані. У усіх районах Донецька на 10:00 мск воскресіння обстановка спокійна, за минулу ніч в Донецьку подій не зафіксовано. Відкриті усі парки, ресторани і кафе, торгові комплекси.

За даними прес-служби КП Вода Донбасу, 19 червня був запланований пробний пуск насосного агрегату на першому підйомі каналу Сіверський Донець - Донбас. Проте співробітники компанії не змогли потрапити на насосну станцію через бойові дії і перекриття доріг в районі селища Семеновка. У Константиновке і Селидово із-за слабкого натиску вода не завжди подається на верхні поверхи будинків. У Волновахском районі положення залишається критичним. За ініціативою райдержадміністрації було проведено нараду з керівниками автозаправних станцій, підсумком якого стало надання на три дні пального для машин, що здійснюють підвезення води населенню. У Червоноармійському районі найбільш проблемним по водопостачанню є Першотравневий сільрада. Робиться доставка тільки технічної води, передає АГЕНСТВО НОВИН.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.