Україні для модернізації економіки потрібні 160 мільярдів євро, — Азаров

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що для модернізації і перебудови української економіки для здійснення конкурентного товарообігу з країнами Європейського союзу потрібні 160 млрд євро. Цю суму він озвучив в суботу, 9 листопада, на конференції Донецької обласної організації Партії регіонів в Донецьку.

За словами прем'єра, на перебудову української економіки у влади країни є 10-15 років. Якщо цього не зробити, то зона вільної торгівлі з ЄС обернеться для України колосальними втратами, попередив політик. Тому що ми теж відкриваємо свої кордони для високо конкурентної європейської промисловості. І вона мине наші бар'єри і піде на наш ринок. Чи встоять наші підприємства в цій ситуації? Чи ми залишимося сировинним придатком? Ось проблема насправді де, - сказав Азаров.

Раніше радник Владимира Путіна Сергій Глазьев запевняв українське суспільство, що у випадку підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, Україну чекає дефолт і обвал курсу гривни. Більшість українських експертів також відмічають, що економіка країни зараз у скрутному становищі, проте дефолту ніхто не прогнозує. Уряд країни веде переговори з МВФ, кредит якого допоможе вирішити економічні проблеми.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.