Україна заборонила ввезення білоруської мясомолочки

Чернігівська і Житомирська митниці України у зв'язку із заходами по боротьбі з африканською чумою свиней заборонили ввезення з Білорусі на українську територію товарів, які підлягають ветеринарно-санітарному контролю.

Зокрема, під заборону потрапили живі свині і інші живі тварини, м'ясо свинини і харчові субпродукти великої рогатої худоби, свиней, овець, кіз, коней, ослів, мулів, сало, жир свинячого і домашнього птаха, ковбаси і інші вироби з м'яса, білкові концентрати, їстівні м'ясні субпродукти, вершки і молоко, кефір, йогурт, маслянка, усі види сирів, вершкове масло, натуральний мед і яйця птаха.

Спалах АЧС був зареєстрований в республіці кілька місяців тому. Уряд країни зробив досить жорсткі заходи по пригніченню захворювання. На тлі боротьби з поширенням АЧС фермерам у ряді районів Білорусії вже наказано винищити свиней. У Воложинском районі Мінської області, що граничить з Ивьевским районом, де було виявлено вогнище АЧС, місцеву адміністрацію, зокрема, веліла зробити забій здорових свиней для особистого споживання.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.