Україна хоче разом з Росією будувати АЕС в третіх країнах

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицкий назвав позитивною роботу російсько-української робочої групи по співпраці в області будівництва і експлуатації АЕС в третіх країнах.

Під час зустрічі з генеральним директором держкорпорації Росатом Сергієм Кириенко в Санкт-Петербурзі Едуард Ставицкий заявив: Ми сподіваємося, що цей напрям дасть більший імпульс і взаємовигідні перспективи співпраці для обох країн. В першу чергу йдеться про підготовку конкретних пропозицій по сервісному обслуговуванню АЕС в Угорщині, Болгарії, Ірані і інших країнах, побудованих по російських проектах. А також про спільні інжинірингові послуги, послуги з проектування АЕС і спільне виробництво устаткування для АЕС.

Ставицкий відмітив співпрацю по будівництву в Україні заводу по виробництву ядерного палива. Особливу увагу сторони звернули на необхідність активізації робіт по будівництву енергоблоків № 3 і № 4 Хмельницьких АЕС, а також на організацію його фінансування відповідно до досягнутих раніше домовленостей.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.