Україна починає жити по зимовому часу

Сьогодні, в ніч з 26 на 27 жовтня, Україна перейшла на зимовий час. У 4:00 стрілки годинника переклали на одну годину тому.

У проблеми переведення годинників на зимовий(воно ж нормальне, астрономічне) час - на годину тому, і на літнє - на годину вперед є два аспекти: економічний і фізіологічний. Економічний - це те, заради чого переведення стрілок і замислювався на початку ХХ століття : економія, внаслідок збільшення світлового дня, вугілля, електрики, інших ресурсів і, як наслідок, грошова вигода. Про фізіологічну ж сторону проблеми медики сперечаються досі: одні говорять, що організм до тимчасових струсів адаптується швидко і безболісно, інші стверджують, що можуть виникнути проблеми з сном, втома, загострення хронічних захворювань і застуди. Тому фахівці радять раніше лягати спати і не планувати важливих справ на початок наступного тижня. Максимум через 14 днів організм точно звикне до нових тимчасових умов.

Першою перехід на зимовий і літній час здійснила Великобританія в 1908 році для раціональнішого використання електрики і природного світла в різний час роки. Зараз стрілки годинника переводять більш ніж в 110 країнах на усіх широтах від Канади до Австралії і в усіх європейських державах.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.