Україна обіцяє не обмежувати ввезення товарів з Росії

Україна не має наміру обмежувати ввезення російських товарів у відповідь на дії російської митниці. Про це заявив міністр економічного розвитку країни Ігор Прасолов.

Експерти зв'язують ситуацію на межі з бажанням влади Росії змусити Україну вступити в Митний союз або завадити запланованому на листопад підписанню угоди про вільну торгівлю з ЄС. Проте офіційні представники як Росії, так і України заперечують політичну підоснову і посилаються на складнощі з митним адмініструванням. Проте Україна в понеділок, 19 серпня, вирішить, чи звертатися до СОТ з приводу проблем з експортом її продукції в Росію, заявив Прасолов. За його словами, звернення може стати одним із заходів, які розробляються за дорученням глави уряду України.

Експортери з України почали скаржитися на труднощі з проходженням російської митниці ще в 20-х числах липня. Зокрема, повідомлялося про безпричинні суцільні перевірки вантажів. 29 липня Роспотребнадзор заборонив постачання в країну виробів української кондитерської компанії Roshen, пославшись на те, що там було знайдене шкідлива речовина бензпирен. Проте перевірки продукції в декількох країнах СНД показали, що цієї речовини в цукерках компанії немає.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.