У Україні 97% автодоріг вимагають капітального ремонту, — Вилкул

Олександр Вилкул, віце-прем'єр-міністр України, у рамках реорганізації дорожнього господарства України пропонує закріпити відповідальність чиновників місцевих адміністрацій за кожною дорогою місцевого значення в увіреному їм регіоні. Впоратися з труднощами вийде, лише застосовуючи системний підхід, також потрібне хороше фінансування з боку держави, заявив Вилкул.

Ми пропонуємо нову модель управління дорожнім господарством з наступними ключовими позиціями: передати 117 тисяч км доріг місцевого значення від Укравтодору в сферу відповідальності обласних адміністрацій, закріпити відповідальність за кожною дорогою в регіоні, забезпечити публічність інформації, - відмітив віце-прем'єр-міністр. Крім того, він запропонував реорганізувати державну акціонерну компанію Автомобільні дороги України за допомогою створення регіональних компаній, керованих місцевою владою.

Ситуація за станом дорожньої мережі в Україні складається дійсно гнітюча - 97% доріг вимагають капремонту. Але найгірше те, що у 88% доріг проектна міцність полотна розрахована під навантаження на вісь транспортного засобу в 6 тонн, це при тому, що нинішні перевізники використовують автомобілі з навантаженням 11,5 тонн на вісь. Така варварська експлуатація доріг призводить не лише до руйнування безпосередньо асфальтового покриття, але і фундаменту полотна.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.