У МВС запевняють, що активісти Євромайдану захопили трьох міліціонерів

Троє співробітників міліції, службових обов'язків, що знаходилися при виконанні, біля Майдану Незалежності в Києві, піддалися нападу з боку опозиціонерів, говориться в заяві, опублікованій в суботу, 25 січня, на сайті МВС України.

Зловмисники утримували міліціонерів у будинку київської міської державної адміністрації. Учасники так званої охорони Майдану нанесли одному з міліціонерів ножове поранення. Зараз поранений звільнений і госпіталізований. Місцезнаходження ще двох міліціонерів на даний момент невідоме. У ніч на суботу, 25 січня, стало відомо, що в одному з районів Києва недалеко від гуртожитку спецпідрозділу МВС Беркут було виявлено тіло міліціонера, убитого пострілом в голову. Встановлено, що загиблий 27-річний працівник відділу державної служби охорони Голосіївського райуправління міліції прямував із служби додому, був без зброї. Мешкав міліціонер в гуртожитку Беркуту, але не був бійцем цього спецпідрозділу.

Вбивство міліціонера в Голосіївському районі міліція зв'язує з радикальними угрупуваннями, що діють на Євромайдані, є очевидці події. На місці вбивства працює слідчо-оперативна група.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.