У Криму спалили більше тонни контрафактного Adidas

За словами представника Головного управління Миндоходов в Севастополі, в місті знищена більше тонни підробної продукції бренду Аdidas. Привели вирок у виконання в плавильній печі одного з севастопольських підприємств, де було спалено більше двох тисяч текстильних виробів.

Перш ніж потрапити на вогнище, партію контрафактного товару затримали співробітники Севастопольської митниці. Провівши експертизу, Минсборов і представники правовласника бренду Adidas з'ясували, що увесь товар, що провозиться, є підробним. У спалюванні фальсифікату разом з працівниками митниці взяли участь чиновники ГУ Миндоходов в Севастополі, фінансового управління міської адміністрації, а також представник власника бренду.

Коментуючи знищення контрафактної продукції, керівник Головного управління Минсборов в Севастополі Юрій Карпов відмітив, що виробництво і продаж підробних товарів - це глобальна, пов'язана з багатомільйонним оборотом проблема, що провокує серйозні економічні наслідки для країни, бізнесу і споживачів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.