У Києві освятили Собор Воскресіння Христова

Патріарший собор Воскресіння Христова в Києві освятили в неділю, 18 серпня. Чин освячення вчинив глава УГКЦ Святослав(Шевчук).

Головний храм УГКЦ - ця досить велика споруда, його висота - 50 метрів. Проект розробив в традиціях сучасної церковної архітектури архітектор Микола Левчук. Храм будувався соборно на пожертвування вірян зі всього світу. У престол нового храму були закладені мощі святих апостолів Петра і Павла і Андрія Первозванного, Климента і Мартіна, загиблих на українських землях, священномученика Іосафата Кунцевича, блаженних священномучеников ХХ століття Миколи Чарнецкого і Іосафата Коциловского.

На цю урочистість, це паломництво, прибули паломники зі всього світу : Північної і Південної Америки, Австралії, різних країн Західної, Північної і Південної Європи, Казахстану, Росії, Білорусі і з усіх куточків нашої рідної України. Як дітей Божих, поздоровляю вас у вашому новому будинку! Адже цей Собор буде не лише Першопрестольним будинком молитви Батька і Глави нашої Церкви. Раніше він є Божим будинком, рідною домівкою для усіх Його дітей , - сказав глава УГКЦ під час мови.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.