У ФБР пообіцяли розібратися з «клоунами-вбивцями» з ножами і бензопилами, що з’явилися на вулицях США і Британії

"Жартівники", вирядився в клоунів і озброєні ножами, бензопилами та іншою зброєю, тероризують жителів США, Великобританії та Австралії.

Сьогодні стало зрозуміло, що світ вразила нова зараза, яка погрожує захопити всю планету і викликати не меншу істерію, ніж набив оскому Pokemon GO. Ми ще не встигли оговтатися від нього, а на зміну вже прийшли ... клоуни. Новий флешмоб спочатку захопив північноамериканський континент. А зараз мовчазні персонажі з спотвореними особами до напівсмерті лякають перехожих вже в Південній Америці і Європі. Наступна на черзі - Росія. Що нас чекає, можна зараз побачити в Лондоні: рятуючи психіку британців, цих ряджених там б'ють прямо на вулиці.

Перший напад клоуна-жартівника в Великобританії, яке потрапило на камери: він вискочив з-за рогу з іграшковим ножем. Втім, передбачувана "жертва" швидко прийшла в себе і автор розіграшу отримав пляшкою по голові.

Район метро "Стоквелл", майже самий центр Лондона, поруч популярне кафе. Тут "жартівник" ховався за стіною. І встиг налякати десяток перехожих, перш ніж нарвався, як то кажуть, «не на того хлопця". Тепер це мало не місцева визначна пам'ятка. Ось тільки любителі переодягатися в клоунів і несподівано вискакувати перед людьми обходять його стороною.

Як не дивно, але комусь подібні витівки подобаються. Але більше тих, хто всерйоз побоюється - і не тільки за психіку, а й за своє життя.

Клоуни підстерігають жертв на дорогах, в парках, ховаються за рогом. А потім несподівано вискакують із засідки. В руках - ножі або сокири, і зрозуміти, що вони насправді іграшкові, відразу неможливо. На перехожих накидаються прямо посеред жвавих вулиць.

За добу в Британії - 14 "нападів клоунів". І ШУТКИ вже скінчилися. На заході Лондона один з "ряджених" з бензопилою в руках вискочив перед вагітною жінкою. Вона так злякалася, що почалися передчасні пологи.

Мода на страшних клоунів прийшла на Туманний Альбіон і в Австралію зі Сполучених Штатів - звідти ж раніше з'явилася пристрасть до лову покемонів. На рахунку цієї гри десятки загиблих і постраждалих, занадто захоплених картинкою в своєму смартфоні. І ось тепер нова напасть.

Це вже Х'юстон. У машині - група студентів, у всіх паніка, коли клоун намагається увірватися всередину.

Автори розіграшів, як правило, підлітки. Серед них є свої знаменитості, у яких сотні тисяч передплатників у соцмережах. У гонитві за лайками вигадують найвитонченіші "Пранк".

Під маскою зручно ховатися злочинцям. Кілька днів тому чоловік в костюмі клоуна несподівано увірвався на вечірку, затіяв бійку з одним з гостей, зарізав його і втік.

У поліції обривають телефони. Новина про "терор клоунів" дійшла до Білого дому. Там навіть пообіцяли підключити ФБР. А поки мешканці наводять лад своїми силами.

Тепер уже впору тікати самим жартівникам. До того ж вони серйозно підмочили репутацію справжнім, добрим клоунів. За статистикою, кожна десята людина і так їх боїться, є навіть термін - коулрофобія. І ось тепер доведено: клоун може бути дійсно страшним.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.