У Донецьку активісти пікетували міліцію на знак солідарності з жителями Врадиевки

У Донецьку місцеві блогери і цивільні активісти пікетували обласне управління МВС на знак солідарності з жителями Врадиевки, що збунтувалися проти міліційного беззаконня. У Сімферополі у будівлі головного управління МВС України в Криму зібралися 30 чоловік, щоб підтримати жителів селища Врадиевка. Мітинги пройшли і в інших містах України.

Нагадаємо, 26 червня троє чоловіків згвалтували і жорстоко побили мешканку пгт Врадиевка Ірину Крашкову. Постраждала повідомила слідчих, що це зробили два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Полищук і капітан міліції Євгеній Дрижак. У побитті також брав участь таксист Рябиненко. Все троє підозрюваних затримані. Раніше більше тисячі жителів селища штурмували відділення міліції, де працюють підозрювані. Постраждали 13 чоловік.

Тим часом з'явилися повідомлення, що врадиевский насильник Євгеній Дрижак має намір повернутися в ряди МВС. Адвокат заарештованого капітана міліції Володимир Клименко повідомив, що його підзахисний Євгеній Дрижак, дивлячись в очі, заявив, що слідство у всьому незабаром розбереться, і він вийде на свободу і знову працюватиме в МВС.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.