У Бресті відкрився Центр російської науки і культури

21 червня відбулося урочисте відкриття Російського центру науки і культури у білоруському Бресті. Діяльність центру послужить зміцненню культурних і наукових зв'язків між двома країнами. Тут є творчі майстерні, бібліотека і музичний зал.

Російську делегацію очолює Сергій Наришкин, голова Держдуми РФ. Ми дійсно близькі братські країни. Нас не роз'єднують ні мовні, ні пограничні бар'єри, але об'єднує багата духовна культура, загальні історичні цінності і пам'ять, - відмітив він на церемонії відкриття.

Діяльність центру розпочнеться з парламентських зборів Союзу Білорусії і Росії у вихідні 21-22 червня. Планується розглянути план заходів, присвячених 70-річчю звільнення Білорусії від німецько-фашистських загарбників і 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні, повідомляє АГЕНСТВО НОВИН.

Нове відділення у Бресті стало 60-м по рахунку підрозділом, який Россотрудничество відкрила в різних країнах світу. У планах організації відкрити ще десять центрів в найближче декілька років, повідомив керівник федерального агентства Костянтин Косачов.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.