Туристичні покажчики в Криму обійдуться без української мови

Написи на нових покажчиках, які встановлять до наступного курортного сезону, будуть виконані тільки на росіянинові і англійському мовах, повідомляється на сайті уряду автономії. Державна(український) мова не використовується ні на одному з півтора тисяч нових покажчиків. Російсько-англійські знаки з'являться у Бахчисараї, Керчі, Алушті, Судаке, Євпаторії, Сімферополі і Севастополі у рамках проекту Євросоюзу Диверсифікація і підтримка туристичного сектора Криму.

Лідер кримської громадської організації Український дім Андрій Щекун виразив невдоволення цим фактом: В принципі, конституція кримської автономії дозволяє разом з державною українською мовою використати, наприклад, кримськотатарський або російський. Але - наряду, а не замість. Деякі представники громадськості мають намір організувати петиційну кампанію змусити чиновників виконувати чинне законодавство відносно державної мови.

Міністр курортів і туризму Криму Олександр Лиев постарався згладити ситуацію, заявивши, що зміст покажчиків ще допрацьовуватиметься.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.