Теледебати Клінтон і Трампа в США стартували з взаємних звинувачень

Дебати Клінтон і Трампа називають самими непередбачуваними.

У США зараз вирішують, хто переміг в "битві титанів": перші теледебати кандидатів на пост президента почалися зі взаємних звинувачень. Кандидату в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа довелося захищати Росію в суперечці з Хілларі Клінтон. При цьому він звинуватив кандидата в президенти від Демократичної партії в розголошенні секретної інформації, причому терористам.

Спокій на сцені Університету Хофстра тривало лише перші 15 хвилин. Трамп першим справив атаку, коли темою обговорення політиків стала торгівля.

"Ви 30 років займалися цими справами і тільки тепер задумалися про рішення. Торговельну угоду з Мексикою і Канадою, яке підписав ваш чоловік, - найгірша угода в історії ", - заявив Трамп.

Через деякий час політики практично втратили самовладання: в спробі щось довести вони вже переходять на крик і навіть перебивають один одного.

Було помітно, що Трамп нервував. Він вчепився в трибуну, постійно пив воду і не міг знаходитися на місці. Хілларі, як відзначають журналісти, виглядала більш впевнено.

Кандидати задоволені швидко перейшли від внутрішньої політики до зовнішньої. Боротьба з тероризмом стала чи не ключовою темою дебатів.

"Та ви розкрили ворогові весь свій план! Не дивно, якщо з ІГІЛ (заборонена в РФ угруповання. - Ред.) Ви будете боротися все своє доросле життя", - сказав республіканець.

За півтори години словесного протистояння вони ще не раз повернулися до теми тероризму. І в цій боротьбі Клінтон явно зазнала поразки.

За словами Трампа, ІГІЛ утворилося в вакуумі, який створили нинішній президент США Барак Обама і екс-держсекретар Клінтон.

"А потім вони такі: це неймовірно, не може бути. Ви були там, Хілларі, і ви були держсекретарем, коли ІГІЛ ще був немовлям. Зараз в ньому більше 30 країн. І ви їх зупините? Я так не думаю", - стверджує Трамп.

Дебати ще до їх початку називали найважливішим етапом президентської гонки. Саме це перший виступ кожного з кандидатів виробляє головне враження на які ще не визначилися виборців. Тому в заявах ні Трамп, ні Клінтон не стали себе стримувати, зберігаючи свою традиційну політичну риторику.

Мільярдер, наприклад, заявив, що в разі загрози готовий завдати ядерного удару. При цьому зазначив, що США більше не можуть виконувати роль глобального поліцейського: це занадто дорого, а економіка країни, на його думку, схожа на величезну мильну бульбашку.

Однією з найбільш резонансних тем стала кібератака на Демократичну партію. Мільярдер закликав Клінтон перестати морочити людям голови.

"Хілларі постійно говорить: Росія, Росія, Росія ... Але звідки ви знаєте, що це вони? Хто зламав сайт вашої партії - невідомо", - зазначив Трамп.

Під кінець дебатів кандидати вже переходять на особистості. На нападки мільярдера Клінтон реагує вже не тільки словами, а й включає мову тіла.

Трамп зазначив, що у нього темперамент переможця.

"Я знаю, що повинен перемагати, вона - не повинна. Вона некерована. У людини з таким темпераментом точно будуть проблеми", - вважає мільярдер.

Трамп не зміг обійти увагою і фізичний стан Клінтон. Про те, що у неї проблеми зі здоров'ям, зараз пише вся американська преса. Республіканець в черговий раз задається питанням: "А чи вистачить їй сил керувати країною?".

"Тепер він заговорив про мою витривалості? Нехай спочатку поїздить по 112 країнам світу і проведе там переговори, нехай він спробує дати свідчення Конгресу тривалістю 11 годин поспіль ", - відповіла Клінтон, спростовуючи інформацію про слабке здоров'я.

З цього моменту дебати політиків вже починають перетворюватися в відверту словесну перепалку.

Дебати Клінтон і Трампа називають самими непередбачуваними. Справа в тому, що напередодні обидві сторони відмовилися підписувати так званий "Меморандум порозуміння", який регулює чи не кожна дія присутніх на сцені.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.