Суд відмовив в поверненні майна цивільній дружині Сергія Цапка

Суд повернув скаргу цивільної дружини ватажка кущевской банди Сергія Цапка Анжели-Марії Цапок на повернення заарештованого в ході розслідування кримінальної справи майна. Документ повернули без пояснення причин.

В ході слідства по справі банди Цапка, майно його цивільної дружини Анжели-Марії Цапок було заарештоване. Причиною арешту тоді стала підозра, що воно має відношення до злочинної діяльності банди.

Припущення, за словами адвоката сім'ї, не знайшло законного підтвердження, проте будинок і банківські рахунки як і раніше залишаються під арештом.

- В ході слідства було встановлено, що Сергій Цапок і Анжела-Марія Цапок ніколи не перебували в шлюбі і у кожного з них свій бізнес, - пояснює Ігор Скрипка, адвокат сім'ї Цапок.

На думку адвоката, суд безпідставно наклав передчасний арешт на майно Анжели-Марії Цапок. Під арештом виявився будинок, в якому жінка живе разом з двома неповнолітніми дітьми, три автомобілі і декілька банківських рахунків.

- У справі фігурувала довідка, видана Кущевским сільрадою, де значилося, що до складу сім'ї Сергія Цапка входять і Анжела, і двоє її дітей, - розповів адвокат. - Проте подружжя не було зареєстроване в станиці Кущевской і не мешкало там. Анжела Цапок подала скаргу до суду, але її повернули позивачеві.

- Суд має право повернути скаргу, проте я вважаю, що це було незаконно, - коментує Скрипка.

Адвокат признається, що анітрохи не здивований відношенням суду до скарги.

- В ході усього судового засідання суддя Володимир Кульков проявляв крайню неповагу як до захисту, так і конкретно до Анжеле Цапок, - говорить він. - Щоб добитися дозволу суду на допит Анжели, нам знадобився місяць. Звернутися по допомогу до ЗМІ моя підзахисна також не може, оскільки кожного разу, коли Анжела намагалася виходити на зв'язок з журналістами, її починали викликати на допити.

Суд над усіма членами банди Цапка відбувся в листопаді цього року. Ватажка кримінального угрупування визнали винним по усіх статтях і засудили до довічного терміну в колонії особливого режиму. За даними слідства, на рахунку банди 19 вбивств і декілька згвалтувань. Кримінальна справа налічує більше 30 потерпілих.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.