Сучасні методики лікування і відновлення зубів

Дуже часто при втраті зуба людина не особливо піклуватися про його відновлення, бо не хочеться обточувати поруч розташовані зуби. Але, як показує практика, подібна поведінка нерідко обертатися бідою, наприклад, здавалося б здорові зуби все більше нахиляються до місця, де колись був сусідами зуб.

Погодьтеся, не помітити такої функціональний і косметичний дефект досить складно, а часом і неможливо. Плюс до всього може трапитися так, що втрачений зуб припадав на групу жувальних, значить, після його втрати навантаження на інші зуби помітно зростає. У перспективі це загрожує деформацією або втратою зубів, що залишилися. Виходом з ситуації, що склалася вважають зубну імплантацію. Йдеться про процедуру, згідно з якою в кісткову тканину імплантують своєрідний стрижень. Якщо ж вас цікавить стоматологія Олени Петрівни, то рекомендуємо відвідати спеціалізований інтернет ресурс, на якому представлена докладна інформація.

Він відповідає за стимулювання кореня природного зуба. В ідеалі при виготовленні зубного імплантату використовують титан. Він славиться своїми характеристиками, зокрема міцністю і 100% біосовместимістю. Можливо, вам доводилося чути про так називемий абатментом? Це спеціальна конструкція, яка в обов'язковості кріпиться до імплантату. Причому в подальшому на нього кріплять вже Суцільнокерамічні коронку. Також потрібно загострити увагу на підготовчому етапі до процедури. Проводять дослідження щелепної структури і кісткової тканини. Спираючись на отримані результати замовляється відповідний імплантат, який виготовляють в зуботехнічній лабораторії. Оптимальна операція має на увазі установку імплантату за допомогою лазерної технології.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.