США допомагатимуть Україні досягти енергетичної незалежності — посол

Досягти енергетичної незалежності Україні допоможуть США. Про це 10 серпня заявив новий американський посол Джеффри Пайятт, який офіційно змінив свого попередника Джона Теффта.

Серед пріоритетів у своїй роботі Пайятт назвав просування європейського вибору України. Другим моїм пріоритетом є підтримка прагнення українців досягти енергетичної незалежності, - підкреслив посол. У співпраці з Україною зацікавлені дві американські нафтові компанії - ExxonMobil і Chevron. Пайятт пояснив, що американські технології, розробки і гроші допоможуть зробити енергетику України незалежної. За його словами, найближчим часом очікується завершення укладення договору про видобуток сланцевого газу з компанією Chevron. Що стосується ExxonMobil, то зараз йдуть переговори з урядом. Сподіваюся, що через пару років ми побачимо значні інвестиції - сотні мільйонів доларів, - підсумував Пайятт.

Варто відмітити, що останнім часом в українській енергетичній галузі на порядку денному - здобич сланцевих вуглеводнів і питання про те, які наслідки матиме такий спосіб добування для довкілля.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.