Ще одна фігурантка болотяної справи — Анастасія Рибаченко амністована

Фігурантка болотяної справи Анастасія Рибаченко звільнена від кримінальної відповідальності по амністії, приуроченій до 20-річчя Конституції.

Інформацію про звільнення від відповідальності підтвердив адвокат дівчини Владимир Самохин, що отримав відповідне повідомлення від слідчих.

Нагадаємо, активістка Солідарності Анастасія Рибаченко була заочно заарештована і оголошена в міжнародний розшук як обвинувачена у болотяній справі. Їй інкримінувалася участь в масових безладах.

Дівчина поїхала з Росії влітку 2012 року в Німеччину, а потім перебралася в Естонію. Раніше вона заявляла, що після амністії має намір повернутися в Росію.

Рибаченко стала шостою звільненою у болотяній справі. Раніше на свободу вийшли Марія Баронова, Микола Кавказький, Леонід Ковязин, Володимир Акименков і Дмитро Рукавишников.

9 січня Замоскворецкий суд Москви відмовився амністувати двох інших фігурантів справи - Ярослава Бєлоусова і Олександру Духанину. За словами адвоката Дмитра Аграновского, в постанові судді вказано, що амністія не застосовується відносно вже засуджених. Ні Бєлоусов, ні Духанина раніше судимостей не мали.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.