Шахтар — забій: Все менше робочих отримують санаторне лікування

Санаторії та курорти стають все більш недоступними для російських робітників, які працюють на шкідливих і небезпечних виробництвах. Число відпочиваючих таким чином знизилося з 2014 року на 12 %. Такі цифри наводять «Известия». Причини тому — зростаючі ціни та зміни у правилах прийому: багато діагнози з минулого року випали з переліку захворювань, які дозволяють розраховувати на санаторно-курортне лікування. За словами експертів, замість цього з'явилися якісні та ефективні ліки, що дозволяють успішно боротися зі всілякими недугами.При цьому деякі відзначають, що ліки дають лише тимчасовий ефект і не викликають стійкого і тривалого задовільного стану організму.

За даними Фонду соціального страхування, в 2014 році на курортному лікуванні побували порядку 63,4 тисячі осіб, а в 2016 — 55,6 тисячі. При цьому суми щорічно державою виділялися приблизно однакові: від 1,98 до 1,95 мільярда рублів в 2014 і 2016 роках відповідно. При цьому відбувається зростання цін на путівки, тому допомогу отримує все менше громадян.

Крім того, на думку чиновників, зниження кількості путівок можна пояснити відсутністю великої кількості необхідних для поїздок захворювань. З переліку медичних показань для санаторно-курортного лікування дорослого населення в минулому році видалили 103 діагнозу. Так, зникли звідти пневмоконіоз, гострий легеневий набряк, наслідки переломів і травм, приглухуватість, алергічний дерматит, ураження міжхребцевих дисків і ще ряд захворювань, який можна заробити на шкідливому і важкому виробництві.

Також ряд фахівців відзначає поліпшення якості вітчизняних препаратів та приладів, які допоможуть впоратися з хворобою ефективніше і швидше, ніж «сонце, повітря і вода». Санаторно-курортне лікування не дає такого швидкого результату, зате формує позитивний психологічний фон, а це, безумовно, також завжди важливо.

При цьому для абсолютно виключення санаторно-курортного лікування необхідно мати тверду впевненість в тому, що ліки подіють і не на 1-2 місяці, а на більш довгий термін.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.