Сенатори США прийшли до Януковича раніше

Американські сенатори Крістофер Мерфи і Джон Маккейн виступили в неділю, 15 грудня, на віче на площі Незалежності в Києві і повідомили про підтримку США європейських спрямувань України.

Потім сенатори відправилися на зустріч з президентом України Віктором Януковичем. Раніше передбачалося, що зустріч відбудеться в понеділок, 16 грудня. Але американці вирішили зустрітися з Януковичем раніше. Причину перенесення дати зустрічі не коментують. Американська і українська сторони обговорили розвиток двосторонніх стосунків між двома країнами, а також завдання, які стоять перед Україною при вступі в ЄС. На зустрічі з сенаторами США український президент підкреслив, що влада зробить все для можливості громадян проводити мирні акції. Янукович також заявив, що розпочато чесне і прозоре розслідування подій, які сталися 30 листопада на Майдані Незалежності в Києві. Діалог з американськими сенаторами буде продовжений і сьогодні, 16 грудня.

Як відомо, раніше сенатори Маккейн і Мерфи подали на розгляд сенату США проект резолюції, яким передбачається введення санкцій відносно осіб, причетних до розгону Майдану і насильства над мітингуючими в Україні.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.