Робота поліції ЮАО визнана гіршою в Москві за підсумками 2013 року

Начальник московської поліції Анатолій Якунин в перший робочий день 2014 року провів нараду з особовим складом Московського кримінального розшуку, перед початком якого підвів деякі підсумки 2013 року.

За попередніми даними, гіршу роботу в 2013 році показало управління поліції Південного адміністративного округу Москви. Кращим другий рік підряд визнано УВС Північного округу. Втім, офіційно ці дані доки не оголошувалися, і не виключено, що вони можуть бути скоректовані.

Орієнтиром на майбутній рік глава Московської поліції назвав боротьбу з етнічною злочинністю.

- Зараз на Петрівці триває звітна нарада з особовим оперативним складом за результатами роботи Мура в 2013 році. Анатолій Якунин перед початком заходу представив особовому складу Мура нового начальника - Ігоря Зінов'єва і згадав основні моменти роботи столичної поліції в 2013 році, - розповіло джерело в правоохоронних органах. - УВС Південного округу визнали гіршим по числу розкритих злочинів, на ці показники вплинули також і безлади у Бирюлеве. Кращі ж показники у Північного адміністративного округу.

Призначений на пост глави Московського кримінального розшуку Ігор Зінов'єв раніше очолював УВС САО.

- На нараді також були озвучені основні орієнтири на роботу цього року. Головний упор буде зроблений на посилену боротьбу з етнозлочинністю, - додав співрозмовник .

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.