Різновиди кілець для молодят

Міцні відносини пари доходять до логічного кульмінації — одруження. Однак не варто квапити події і віднімати у себе можливість насолоджуватися традиційними святами. Моменти щастя з коханою — заручини, реєстрація, вінчання! Три різних події — 3 кільця!

Кільце на заручини
Заручини, скріплена кільцем нареченого, підтверджує серйозний настрій нареченого. Багато хто думає, що на заручини потрібно дарувати обручки з діамантами і тільки їх. Не маючи фінансової можливості, наречений не дарують кільця зовсім.Однак традиції заручин сотні років, а діаманти відносно недавно стали «кращими друзями дівчат». Тому сміливо купуйте краще кільце, яке вам по кишені, щоб зробити сюрприз коханій.

Обручки
Після звітного «Так!» Слід один з найбільш захоплюючих моментів — вибір весільних кілець. Навіть якщо смаки ваші не сходяться, ви зможете вибрати поєднуються по дизайну вироби — суворе для чоловіка, витончене — для жінки. Правил за вибором обручок немає. Золоті, платинові або срібні, класичні або з каменем, традиційної або нестандартної форми — вибирати молодятам!

Кільця на вінчання
Церковні традиції припускають використовувати для вінчання золоте кільце для нареченого і срібне — для нареченої. Однак сьогодні цих правил ніхто не дотримується. Більш того, окремо навіть не купуються кільця. Сучасники, які шанують традиції, вибирають «золоту середину» — купують стримані кільця, гравірують на них слова молитви, і надягають поверх обручального (таке правило).

Comments are closed.