Різновиди кілець для молодят

Міцні відносини пари доходять до логічного кульмінації - одруження. Однак не варто квапити події і віднімати у себе можливість насолоджуватися традиційними святами. Моменти щастя з коханою - заручини, реєстрація, вінчання! Три різних події - 3 кільця!

Кільце на заручини
Заручини, скріплена кільцем нареченого, підтверджує серйозний настрій нареченого. Багато хто думає, що на заручини потрібно дарувати обручки з діамантами і тільки їх. Не маючи фінансової можливості, наречений не дарують кільця зовсім.Однак традиції заручин сотні років, а діаманти відносно недавно стали «кращими друзями дівчат». Тому сміливо купуйте краще кільце, яке вам по кишені, щоб зробити сюрприз коханій.

Обручки
Після звітного «Так!» Слід один з найбільш захоплюючих моментів - вибір весільних кілець. Навіть якщо смаки ваші не сходяться, ви зможете вибрати поєднуються по дизайну вироби - суворе для чоловіка, витончене - для жінки. Правил за вибором обручок немає. Золоті, платинові або срібні, класичні або з каменем, традиційної або нестандартної форми - вибирати молодятам!

Кільця на вінчання
Церковні традиції припускають використовувати для вінчання золоте кільце для нареченого і срібне - для нареченої. Однак сьогодні цих правил ніхто не дотримується. Більш того, окремо навіть не купуються кільця. Сучасники, які шанують традиції, вибирають «золоту середину» - купують стримані кільця, гравірують на них слова молитви, і надягають поверх обручального (таке правило).

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.