Провину Мохнаткина в побитті поліцейського доведуть по відеозапису

Опозиціонерові Сергію Мохнаткину загрожує тюремний термін за побиття співробітників поліції під час розгону акції Стратегия-31 на Тріумфальній площі 31 грудня 2013 року.

У розпорядженні опинилися кадри затримання опозиціонера, раніше вже судимого за напад на силовиків.

Раніше в Мережі були поширені численні кадри, дивлячись на які, створюється враження, що це полковник Сергій Шорин б'є Сергія Мохнаткина, а не навпаки.

Проте, як з'ясувалося, початок бійки не потрапив в об'єктиви більшості камер, оскільки майже усі оператори в той момент знаходилися спиною до Шорину і Мохнаткину.

На новому записі видно, як активіст завдає удару поліцейському, потім вистачає вартового порядку за вухо. Якщо ці кадри залучать до справи, уникнути покарання опозиціонерові навряд чи вдасться.

Зараз Сергій Мохнаткин стверджує, що це поліцейські побили його під час акції Стратегия-31, а дії представників влади являються чистої води провокацією. Самі ж слідчі завіряють, що полковника поліції Сергія Шорина і жінку, співробітницю 2-го оперполка, ударив саме Мохнаткин.

У перший робочий день нового року - 9 січня опозиціонерові було пред'явлено звинувачення в нападі на поліцейських. Сам активіст провини не визнає і відмовляється від надання свідчень.

Нагадаємо, що Мохнаткин вже був засуджений в 2010 році на 2,5 року колонії-поселення за напад на міліціонера 31 грудня 2009 року на акції на захист 31-ої статті Конституції, що гарантує свободу зборів.

Протестуючи проти вироку, Мохнаткин в колонії неодноразово проводив голодовки і потрапив в складений опозицією список політв'язнів. У квітні 2012 року Мохнаткин потрапив під президентську амністію і вийшов на свободу.

Якщо зараз провина опозиціонера буде доведена, то йому загрожує до 5 років укладення.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.