Промислові вентилятори українського виробництва

Промислові вентилятори мають багато напрямків використання з ними створюють не тільки системи вентиляції в різних галузях промисловості, але також системи вентиляції і кондиціонування громадських, і навіть житлових і комерційних будівель. Вентилятори примусово переміщують великий потік повітря в вентиляційній системі. Крім того, вони можуть працювати і з іншими паровими або газоподібними речовинами, тому їх також використовують в роботі з різними технологічними установками наприклад, на харчовому виробництві, при виготовленні будівельних або господарських матеріалів.

Де можна замовити промислові вентилятори

Купити промисловий вентилятор в Україні потрібної Вам моделі Ви можете на сайті Пром-Вент: промышленные вентиляторы. Довіртеся фахівцям, і виберіть модель вентилятора, яка підійде максимально під Ваші потреби!

Схеми підключення двигуна до крильчатки, переваги і відмінності

Види і особливості серій промислових вентиляторів

Найбільш поширені відцентрові - ВЦ, ВВД, а також осьові ВО 06-300 промислові вентилятори. Відмінністю між ними є особливість відведення переміщуваного повітря або іншого газу:
У відцентровому вентиляторі корпус має спіральну форму, тому і названий равликом. Робоча суміш повітря і газів в таких вентиляторах закручується по спіралі, після чого виводиться через вихлопний отвір;
Осьові вентилятори переміщують повітря, створюючи тиск і обертаючи його навколо своєї осі.

Серед них є вентилятори низького, середнього і високого тиску. Окремими категоріями є дахові вентилятори ВКР, вентилятори для сушильних камер.

Всі серії промислових вентиляторів умовно розділені по типорозміру. Це умовне позначення номінального діаметра крильчатки вентилятора. Номер типорозміру вказується в найменуванні моделі наприклад, вентилятори ВЦ 4-75 №2,5 відносяться до типорозміру 2,5. Діаметр крильчатки в таких вентиляторах 250 мм. Крильчатка вентилятора будь-якої серії може мати праве або ліве обертання, на замовлення. Також є моделі вентиляторів з двостороннім всмоктуванням (наприклад, дуттьові вентилятори ВДН) фактично вони є комбінацією двох стандартних вентиляторів, одностороннього всмоктування.

Схеми підключення двигуна до крильчатки, переваги і відмінності

Ви також можете вибирати відповідний промисловий вентилятор за схемою приєднання його крильчатки до двигуна:

Схема №1 - крильчатка закріплена безпосередньо на валу двигуна. Цей спосіб робить вентилятор менш габаритним, відповідно ціна такої конструкції трохи менше. Також прямий привід робить роботу вентилятора менш інерційною, і дозволяє уникнути пошкоджень в разі виникнення нештатної ситуації (наприклад, при різкій зупинці);
Схема №5 - крильчатка з двигуном з'єднані клиноремінною передачею. Конструкція більш габаритна, але такий вентилятор створює менше шуму, і компенсує перевантаження. Крім того, вентилятори з клиноремінною передачею простіше обслуговувати можна легко міняти потрібні елементи, наприклад, сам ремінь, а мастило передачі не потрібне.

Конструктивні виконання вентиляторів

Промислові вентилятори також виробляються в різних виконаннях, під умови робочого простору.
Загальнопромислові вентилятори слід застосовувати тільки в неагресивному середовищі, з мінімальною запиленістю, при температурах помірного клімату. Для галузей, умови роботи яких жорсткіші, купити промисловий вентилятор в Києві (Україна) можна також в спеціальному виконанні:
Стійка до корозії в конструкції таких вентиляторів нержавіюча сталь, підходить для вологих і агресивних середовищ;
Вибухозахищені вентилятори виготовляють із сплавів алюмінію або різнорідних металів.
Крім того, замовити промислові вентилятори можна в теплостійкому, сейсмостійкому і інших виконаннях, а для особливих умов, на замовлення може бути виготовлений вентилятор змішаного виконання.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.