Президент України розповів про свою телефонну розмову з президентом РФ

В четвер, 29 серпня, під час інтерв'ю українським каналами президент України Віктор Янукович заявив про несхвальне відношення його російського колеги Володимира Путіна до ситуації, яка склалася в середині серпня на українсько-російській митниці, коли товари з України піддавалися посиленому контролю з російського боку.

Нагадаємо, що з 14 серпня митниця Росії посилила контроль за українськими вантажами. По заявах представників українських компаній, їх постачання на територію Росії практично виявилися заблокованими. 20 серпня українське міністерство доходів і зборів оголосило про те, що робота митниці на українсько-російській межі повернена в штатний режим.

Віктор Янукович пояснив, що відразу після звістки про митні складнощі він зв'язався з президентом Російської Федерації і запитав, що відбувається. За словами Януковича, Путін був також абсолютно збентежений обстановкою на митниці, заявивши, що вважає це за неправильне і вже запросив для роз'яснень відповідних фахівців і керівників. Як заявив український президент, в торгових стосунках між Україною і РФ необхідно знайти прагматичне рішення, а в основі взаємовідносин України як з МС, так і з ЄС завжди знаходитимуться національні інтереси.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.