Правозахисники на Гаїті виступили проти американського Червоного Хреста

Організація, впевнені активісти, привласнює кошти, віддані на пожертвування.

Правозахисники на Гаїті виступили проти американського Червоного Хреста. Вони вважають, що жертвувати кошти цієї організації марно, так як організація регулярно збирає сотні тисяч доларів нібито на потреби Гаїті, але зібрані кошти просто пропадають.

Країна до сих пір не оговталася після урагану "Метью" і відчайдушно потребує допомоги. І останнє, що їй потрібно, це щоб на її біді наживалися шахраї.

Справа в тому, що саме Червоний Хрест підрядився побудувати 20 тисяч будинків на Гаїті після руйнівного землетрусу, що стався шість років тому. І побудував - ШІСТЬ. Журналістам в організації пояснили: наміри були найкращими, просто не вийшло.

Однак це не єдиний епізод. Чомусь кожен раз, коли за справу беруться американські благодійні організації, відбувається те ж саме. Кошти, пожертвувані мільйонами, пропадають.

Втім, це типова історія для багатьох нібито гуманітарних організацій. Минулої весни скандал розгорівся на Україні, коли з'ясувалося, що співробітники Червоного Хреста регулярно розпродають ту гуманітарну допомогу, яка надходить в країну, причому всю: від медикаментів до предметів косметики, від ковдр до предметів одягу.

Нагадаємо, що саме національний Червоний Хрест України свого часу активно виступав проти російських гуманітарних конвоїв в Донбас. Мабуть, комусь до вподоби сам підхід, що продукти першої необхідності можна просто роздавати і не вимагати натомість грошей.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.