Порошенко: завдяки подвигу ветеранів на Україні обов’язково настане світ

Президент України Петро Порошенко в день скорботи і пам'яті жертв війни звернувся до українського населення із закликом відновити в країні світ. Про це говориться у опублікованому на сайті зверненні глави держави. За його словами, події останніх місяців довели, що народ сильний тільки тоді, коли єдиний. Так було під час жорстокої боротьби з нацистами, так повинно бути і зараз. Перед реальною загрозою, яка виникла, повинні ще більше об'єднатися і узабезпечити свій історичний вибір, захистити наше право вільно жити на своїй Богом цій землі, - відзначається в зверненні.

Президент виразив вдячність ветеранам за їх подвиг і героїзм, з яким вони пройшли усі знегоди. Порошенко також подякував військовослужбовок, правоохоронців і усіх тих, хто став на захист суверенітету і цілісності країни. Наш народ переміг в Другій світовій війні, і тому я упевнений, що як переможці ми з гідністю пройдемо суворі випробування і тепер. Світла пам'ять усім загиблим за свободу України. Завдяки їх подвигу в нашій державі обов'язково настане спокій і світ, - підкреслив він.

З середини квітня київська влада проводить на південному сході України спецоперацію по пригніченню протестного руху, що виник після державного перевороту в країні. Москва закликає зупинити каральну операцію, яка вже привела до численних жертв, у тому числі і серед мирного населення.

Раніше Порошенка віддав наказ про припинення вогню на тиждень усім силовим підрозділам, що беруть участь в спецоперації на сході України. Він також представив мирний план по врегулюванню ситуації. Ополченці обіцянкам Порошенка не вірять і готуються до продовження боротьби.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.