Погружна дискова пилка Scheppach і циркулярна пила Scheppach: основні відмінності

Принципової відмінності між циркулярної і погружной пилами немає. Втім, і погружна відноситься до циркулярного типу, проте її основна перевага - наявність подпружиненной голови.

Серед загальних можливостей - створення розрізів на поверхні під заданим кутом і заздалегідь обраній глибини. Якщо мова йде про наскрізних розрізах, то використання буде зручним в разі вибору і звичайної циркулярки, і погружной пилки.Однак при створенні неглибокого розрізу все ж погружной тип виявиться більш доцільним вибором, оскільки кілька невеликих поглиблень з подпружиненной головою вдасться створити з меншими витратами часу.

Після кожного розрізу механізм повертається на вихідне положення, що також сприяє створенню більш чистих кромок.

Переваги погружного пристрої

Основні переваги погружной дискової пили в порівнянні зі звичайною циркулярною пилкою:

- Мінімальна кількість сміття;

- Рівний зріз;

- Легше управляти пристроєм при створенні коротких розрізів;

- За рахунок сумісності з шинами можна працювати по лінійці;

- Можливість працювати по краю поверхні.

Погружна дискова пилка Scheppach cs 55 є однією з найбільш затребуваних моделей серед професіоналів. Таким пристроєм можна виконувати весь комплект столярних робіт. При цьому застосування всіх функцій і механізмів максимально зручне.

Єдиний нюанс - значні габарити установки. Однак це практично не впливає на масу інструмента, та й несе в собі певну перевагу, яке полягає в стійкості інструменту. Під час роботи немає ризику, що пила перевернеться - вона встановлена на широку платформу.

Коли пила рухається по лінійці, поздовжній люфт виявляється захованим за рахунок роботи вбудованих механізмів, яке не потрібно попередньо налаштовувати. В принципі, схожі функції є і у звичайних дискових пилок, однак погружна дискова пилка Scheppach cs 55 зручніша, а самі можливості більш модернізовані.

Кут різу і глибина

Регулювати кут різу в погружной дискової пилки куди простіше. Як правило, нахил може варіюватися до 47 градусів.Стандартна глибина різу, яка є у всіх заглибних пилах, становить 5.6 сантиметрів. В принципі, для виконання будь-яких робіт цього достатньо.

Втім, звичайна циркулярна пила - теж хороший інструмент, але погружна дискова установка все ж дозволяє виконувати більш складні роботи швидко і якісно.

Будь-які моделі дискових пилок Ви зможете підібрати по посиланню http://electromotor.kiev.ua/products/cirkulyarnye-pily - це офіційний сайт компанії Електромотор.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.